28 września na Miejskim Stadionie Rugby odbył się mecz piłkarski „ RAZEM DLA NIEPODLEGŁEJ”.

Mecz organizowany był w ramach projektu Ministerstwa Sportu „Europejski Tydzień Sportu”.

Imprezę rozpoczął trening pokazowy młodych graczy klubu Arka Gdynia. Następnie na boisko wybiegli uczniowie naszej szkoły wraz z koleżankami i kolegami z  Pierwszej Społecznej Szkoły Podstawowej, Pierwszego Społecznego Gimnazjum oraz Gdyńskiego Liceum Autorskiego.

Naszymi przedstawicielami byli uczniowie klasy Ia- Cezary Gowiński, Natalia Stromska i Kacper Śmigielski oraz uczniowie klasy IIa- Szymon Kulig, Dawid Maniewski, Jakub Prawdzik i Huber Ziółkowski.

Zawodników głośno dopingowali koledzy i grono pedagogiczne.

Sędziowali gracze klubu Arka Gdynia. Padło osiem goli, pięć dla drużyny czerwonych.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia! 🙂

Zawodników głośno dopingowali koledzy i grono pedagogiczne.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia! 🙂