W roku szkolnym 2018/2019 nauczyciele naszej szkoły po raz drugi przystąpili do programu Centrum Nauki EXPERYMENT- AMBASADOR EXPERYMENTU.

Założeniem programu jest promocja interaktywnej nauki wśród nauczycieli i uczniów oraz stworzenie w Gdyni nowoczesnego środowiska współpracy przedstawicieli edukacji formalnej i nieformalnej.

Zadaniem wybranych do programu nauczycieli będzie aktywne promowanie nowoczesnych i innowacyjnych metod nauczania. Zakwalifikowani do programu będą mieli możliwość skorzystania z wyjątkowego pakietu działań, zapewnią interaktywne działania dla uczniów w szkole Ambasadora!

W ciągu roku szkolnego czekają na nas warsztaty, szkolenia, spotkania studyjne- wszystko po to, aby uczyć kreatywnie i z pasją.

Liczmy, że podobnie jak w zeszłym roku będziemy jedną z najaktywniejszych szkół i zdobędziemy kolejne nagrody.