Masz już dość siedzenia przy komputerze i wpatrywania się w ekran, ale brakuje Ci celu, żeby ruszyć się z domu? Każdy dzień ostatnio wygląda tak samo i brakuje Ci pomysłu na nowe hobby? Przybywamy z pomocą 🙂

Zapraszamy Cię do udziału w konkursie fotograficznym pod hasłem „WIDZĘ CIĘ W KORONIE”. Weź do ręki naładowany telefon lub aparat fotograficzny i zacznij odkrywać świat z nowej perspektywy. Wyślij do nas maksymalnie 3 zdjęcia w formacie JPG, kreatywnie nawiązujące do tematu oraz wypełniony formularz zgłoszeniowy na adres: widzeciewkoronie@gmail.com. Do wygrania spotkanie z profesjonalnym artystą fotografem w jego studio oraz nagrody rzeczowe!

Termin nadsyłania zdjęć: 12 kwietnia – 16 maja 2021

Rozstrzygnięcie 1 czerwca 2021

W komisji konkursowej zasiądą: Anna Julia Lewandowska (https://onegallery.com.pl, https://fundacjaqsztuce.com ) i Joanna Borowiec (www.joannaborowiec.com/) – uznane artystki w dziedzinie fotografii, aktywnie działające w środowisku trójmiejskim oraz Katarzyna Kujawska (https://www.facebook.com/kkujawskaphoto), Katarzyna Kałużyńska-Włoch (https://onegallery.com.pl/artysci/katarzyna-wloch/) i Adrianna Bielińska (psycholog, pomysłodawca konkursu).

Szczegółowe informacje, regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie PSLO i GLA.

Z niecierpliwością czekamy na Twoje prace!