Jeśli:

• wróciliście do Polski z zagranicy,
  • zmieniło się całe Wasze życie: kraj, miasto, dom, praca, szkoła dzieci, najbliższe otoczenie,
  • przyzwyczajacie do starej, ale jednak nowej rzeczywistości,
  • chcielibyście porozmawiać o tylu rzeczach po powrocie, jednak rodzina i przyjaciele niekoniecznie rozumieją, o czym mówicie.

Nasza szkoła ma specjalną ofertę, dzięki której aklimatyzacja będzie dużo prostsza i na pewno bardziej przyjazna. W ostatnich latach nabyliśmy doświadczenia w pracy zarówno z młodzieżą, jak i rodzicami, którzy ze względów osobistych czy zawodowych musieli wyjechać do innego kraju.

W ramach oferty zapewniamy:

• konsultacje powrotowe oraz spotkania informacyjne i integracyjne;
  • warsztaty i szkolenia dla dorosłych (powrotny szok kulturowy, jak wykorzystać potencjał zdobyty w czasie pobytu za granicą po powrocie, wsparcie dziecka powracającego do polskiego systemu oświaty);
  • integrację dla młodzieży;