30 kwietnia pożegnaliśmy tegorocznych maturzystów. Choć spotkanie odbyło się online, nie zabrakło na nim życzeń dla odchodzących w świat absolwentów PSLO. Złożyli je przede wszystkim goście: Prezesi Stowarzyszenia In gremio – Pani Anna Stasiowska oraz Pan Marek Radyko. Zwrócili uwagę, że był to dla młodzieży szczególny czas związany ze szkolną edukacją, a teraz czeka ich nowe wyzwanie – poukładać na nowo świat, w którym przyszło im żyć. Pani Dyrektor Lucyna Bernardelli przypomniała uczniom o tym, aby w życiu kierowali się zasadami, których przestrzegali przez trzy lata nauki w PSLO: tolerancją, wrażliwością na drugiego człowieka oraz odpowiedzialnością za siebie. Absolwentów pożegnała klasa IIAP, życząc im powodzenia na maturze. Przyłączamy się do życzeń i trzymamy kciuki.