10 października świętowaliśmy Dzień Zdrowia Psychicznego oraz Dzień Gier Planszowych. Panie psycholożki przygotowały dla uczniów sporo atrakcji. Chętni wzięli udział w wykładzie dr Magdaleny Pienkowickiej z WSB w Poznaniu „Jak dbać o zdrowie psychiczne”. Po wykładzie nastąpiła prezentacja stoisk klasowych biorących udział w konkursie. Tematyka zadania to prezentacja aktywności, które wspierają zdrowie psychiczne. Gratulujemy wygranym: klasie 1k i 3a. W tym dniu nie zabrakło dobrej zabawy – uczniowie grali w gry planszowe, które przynieśli do szkoły oraz wypożyczyli ze szkolnej wypożyczalni. Wśród ulubionych tytułów znalazły się min.: Dobble, Uno, Story Cubes, Gibblety, Tajniacy czy Tabu. Dziękujemy za wspaniałą zabawę.