Uczniowie PSLO odwiedzili jedną z najpiękniejszych bibliotek na świecie. 5 grudnia Klub Filmowy oraz pozostali sympatycy kina pojechali do Rumi, aby wziąć udział w zajęciach z historii kinematografii. Przy okazji zwiedzili Stację Kultura – bibliotekę, która może poszczycić się wieloma prestiżowymi nagrodami, m.in. Library Interior Design Awards.

Naszych uczniów zachwyciło wnętrze swoją stylistyka nawiązujące do miejsca, w którym zostało zaprojektowane. Szczególnym zainteresowaniem cieszyła się też pracownia gier strategicznych i bitewnych, gdzie zobaczyć można przygotowane przez pasjonatów makiety. W najbliższym czasie planujemy odwiedzić Stację Kultura po raz kolejny, aby wziąć udział w warsztatach komiksowych.