27 listopada w Centrum Nauki Experyment odbyło się spotkanie inaugurujące tegoroczną odsłonę programu Ambasador Experymentu, do którego przystąpiła również nasza szkoła.

Nauczyciele przez cały rok szkolny uczestniczyć będą w licznych szkoleniach i konferencjach promujących kreatywną edukację. Organizatorzy zaplanowali między innymi spotkania dotyczące multimedialnych form przekazywania wiedzy oraz doskonalenie umiejętności nauczania poprzez odkrywanie.

Również nasi uczniowie skorzystają z atrakcji, które daje im uczestnictwo w programie- warsztaty, gry miejskie w CNE oraz wiele innych!

W roku szkolnym 2018/2019 będziemy ambitnie rywalizować z najlepszymi trójmiejskimi szkołami o nagrody dla naszych uczniów- specjalne pokazy, wyposażenie klas, uczestnictwo w wystawach.

Będziemy uczyć się jeszcze „nowocześniej”, zgodnie z założeniami edukacji STEAM 🙂