Pomorski Park Naukowo – Technologiczny to miejsce, gdzie uczniowie Pierwszego Społecznego Liceum Ogólnokształcącego uroczyście rozpoczęli nowy rok szkolny. Młodzież, rodziców, pracowników i przyjaciół szkoły przywitała pani dyrektor Lucyna Bernradelli, życząc wszystkim sukcesów i satysfakcji z pracy w czasie nadchodzących miesięcy. Do życzeń dołączyli prezes stowarzyszenia In Gremio, pani Anna Maria Stasiowska  oraz dyrektor PPSP, wiceprezes stowarzyszenia, pan Marek Radyko. Szczególnie serdecznie przywitani zostali nowi uczniowie, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z nauką. Wszyscy podkreślali, że będzie to rok pracy nad  rozwojem, czas odkrywania pasji i zainteresowań, zdobywania nowych przyjaźni. Zatem – do zobaczenia w murach szkoły!