11 października uczniowie naszej szkoły wzięli udział w VI Ogólnopolskim Dniu Planowania Kariery, którego tegorocznym hasłem przewodnim było Samorozwój kluczem do sukcesu!

Uczniowie klas 1a i 2a wraz z nauczycielami mieli okazję obejrzeć transmisję na żywo z udziałem znakomitych ekspertów z dziedziny samodoskonalenia i rozwijania własnego potencjału.

Transmisja podzielona była na trzy bloki tematyczne:

• Najważniejsze pytanie w karierze.
  • Komiks jako niestandardowa pomoc w nauce.
  • Chcę być kimś – aplikacja życiowego sukcesu,

podczas, których młodzież z naszej szkoły wysłuchała wypowiedzi między innymi Dr Andrzeja Kuśmierza, Michała Zawadki i Andrzeja Dusiewicza.

Dowiedzieliśmy się między innymi, że:

• 8 na 10 najlepiej płatnych zawodów nie istniało pięć lat temu!
  • firmy już dzisiaj poszukują pracowników do wykonywania zawodów przyszłości, np. menadżerów śmierci internetowej!
  • sukces, kariera, rozwój zaczynają się w głowie, NASZEJ GŁOWIE, dlatego musimy pamiętać, że”nie możemy być lepsi, od tego jakimi chcemy być„.